Zucca 1 - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | kov / akryl (plast) |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tri-304100100 excl.1xE27 detail výrobku
| Barva | transparentní |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 146 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 421 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 059 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 059 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tri-304100106 excl.1xE27 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý / chrom |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Barva | chrom |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 74 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 573 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 279 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 279 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
