Pendant lamp BORGIO 3P black - Kuchyňská svítidla
Sol-SL.1081 detail výrobku
| Přísný styl betonu a oceli se hodí do každého moderního interiéru. Tato kombinace je v dnešní době stále módnější. Tato svítidla můžeme vidět v avantgardních studiích a loftových bytech. | |
| Barva | černá / šedá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 200 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Rozměr stínidla | 6/30 cm |
| Rozměry podhledu | 19,5/3 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 7333.33 |
| Typ svítidla | Závěsné světlo 3 (kulaté) |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 416 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 138 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 138 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
