Ceiling lamp BERG 6 natural wood - Bodová svítidla
Sol-SL.1043 detail výrobku
|
Jste fanouškem klasiky? Moderní, originální formy a surové materiály vás nijak zvlášť neoslovují? Pokud ano, pak by vás měla zaujmout kolekce BERG. Díky velmi jednoduchým tvarům a přírodnímu, teplému odstínu dřeva jsou tyto lampy mimořádně stylové. Skvěle se hodí do klasických, rustikálních interiérů, ale i do skandinávských dekorů, kterým dodají trochu tepla a útulného charakteru. Kolekce zahrnuje nástěnná a stropní svítidla dostupná v několika variantách: se 2, 3, 4 a 6 světelnými body. Díky tomu krásně osvětlí jak malou předsíň, tak větší prostor obývacího pokoje, kuchyně nebo ložnice.
|
|
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 50 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Plafond |
| Barva | Přírodní dřevo |
| Provádění | Dřevo |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 2000 |
| Typ svítidla | Plafon 6 |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
3 520 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 572 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 572 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
