Wall lamp ceramic ATENA 30 - Stropní a nástěnná
Sol-SL.1459 detail výrobku
| Keramická lampa Atena je nádherně zpracované svítidlo, které v sobě spojuje eleganci a jednoduchost. Její hladký, zakřivený design poskytuje měkké, ambientní světlo, které umocní atmosféru každé místnosti. Tato lampa se skvěle hodí do tradičního i moderního prostředí a dodá vašemu obytnému prostoru nádech noblesy a tepla. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 15 W |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Šířka zboží v centimetrech | 10 |
| Délka zboží v centimetrech | 30 |
| Výška zboží v centimetrech | 9 |
| Síla tradiční žárovky | max. 60 W |
| Třída ochrany | I |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Celková hmotnost v gramech | 450 |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo 30 |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 21 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
598 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 777 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 777 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
