Ceiling lamp VEGA 60 black - Stropní a nástěnná
Sol-SL.0768 detail výrobku
| Stropní svítidla VEGA jsou velmi stylová a budou vypadat skvěle v jakémkoli typu místnosti. Vyznačují se zajímavým univerzálním tvarem. Jsou to skvělá kvalitní stropní svítidla, která jsou nejen zdrojem světla, ale také zajímavým aranžérským prvkem místností. Díky tomu mají vynikající názory. Stropní svítidla VEGA vypadají obzvlášť dobře v místnostech, jako je kuchyň nebo koupelna, ale lze je s úspěchem použít i v předsíni, na staice, v ložnici a v dětském pokoji a pokoji pro mládež. | |
| Barva | černá |
| Materiál | sklo / ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 15 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 600 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Plafond |
| Síla tradiční žárovky | max. 60 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 15000 |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
24 980 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 32 441 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 32 441 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
