Sol-SL.0768 - Ceiling lamp VEGA 60 black
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Stropní svítidla VEGA jsou velmi stylová a budou vypadat skvěle v jakémkoli typu místnosti. Vyznačují se zajímavým univerzálním tvarem. Jsou to skvělá kvalitní stropní svítidla, která jsou nejen zdrojem světla, ale také zajímavým aranžérským prvkem místností. Díky tomu mají vynikající názory. Stropní svítidla VEGA vypadají obzvlášť dobře v místnostech, jako je kuchyň nebo koupelna, ale lze je s úspěchem použít i v předsíni, na staice, v ložnici a v dětském pokoji a pokoji pro mládež. | |
| Barva | černá |
| Materiál | sklo / ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 15 W |
| Typ lampy | Plafond |
| Síla tradiční žárovky | max. 60 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 15000 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
24 980 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 32 441 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 32 441 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
