HALO Pendant 4 - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Designová závěsná LED svítidla z rodiny HALO jsou vyrobená z hliníku a akrylu. Skvěle se hodí do obývacích pokojů, předsíní, kuchyní i ložnic. LED zdroj je zabudovaný a nenní možné ho měnit. Svítidlo je energeticky nenáročné. Svítí teplou bílou barvou. |
|
| Materiál | hliník / akryl (plast) |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ4967 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | LED 42 W |
| Výška | 4080 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Světelný tok | 1748 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
6 028 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 146 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 146 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ4959 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | LED 53 W |
| Výška | 4080 mm |
| Průměr | 800 mm |
| Světelný tok | 3103 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
7 077 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 564 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 564 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ4962 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | LED 53 W |
| Výška | 4080 mm |
| Průměr | 1000 mm |
| Světelný tok | 2611 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
8 913 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 12 045 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 12 045 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ4970 detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Výkon | LED 42 W |
| Výška | 4080 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Světelný tok | 1748 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
6 290 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 500 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 500 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ4961 detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Výkon | LED 53 W |
| Výška | 4080 mm |
| Průměr | 800 mm |
| Světelný tok | 3103 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
7 601 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 272 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 272 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ4964 detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Výkon | LED 53 W |
| Výška | 4080 mm |
| Průměr | 1000 mm |
| Světelný tok | 2611 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
9 438 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 12 754 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 12 754 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ4968 detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | LED 42 W |
| Výška | 4080 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Světelný tok | 1748 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
6 028 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 146 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 146 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ4960 detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | LED 53 W |
| Výška | 4080 mm |
| Průměr | 800 mm |
| Světelný tok | 3103 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
7 077 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 564 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 564 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ4963 detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | LED 53 W |
| Výška | 4080 mm |
| Průměr | 1000 mm |
| Světelný tok | 2611 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
8 913 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 12 045 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 12 045 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
