Kalabria rose gold - Křišťálová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Svítidlo Kalabria rose gold je vyrobeno z kovu v barvě růžové zlato a z čirých křišťálů K9. Svítidlo je možné použít jako závěsné nebo stropní. Dodává se včetně lanek, na které je možné ho zavěsit nebo z něj uděláte stropnici. |
|
| Barva | zlatá / čirá |
| Materiál | kov / křišťál |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 800 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
1. Azd-AZ4905 NOVINKA detail výrobku
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
Pro cenu prosím volejte na 777 084141 a nebo pište na náš e-mail info@svitidla.com
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
