SMD-LED - LED žárovky
Stmívatelná 3000K
Rab-79081 detail výrobku
|
Nejtižší žárovka pro stmívání, kterou jsme testovali (testováno na stmívači ABB. |
|
| Se stmívačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Objímka | GU10 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 7 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 60.0 mm |
| Průměr | 50.0 mm |
| Světelný tok | 800 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Vyzařovací úhel | 100 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový list
Skladem 5 ks - ihned k odeslání, dalších 40 ks - sklad dodavatel - 3-11 dní.
75 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
