Noa - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | kov |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Azd-AZ1032 Noa 7 (black/gold) detail výrobku
| Barva | černá / zlatá |
| Výkon | 7x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ1043 Noa 7 (chrome/white) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý / bílá |
| Výkon | 7x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 3-14 dní
Supercena
3 411 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 610 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 610 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ1324 Noa 7 (multicolor) detail výrobku
| Barva | multicolor |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ1033 Noa 1 (black/gold) detail výrobku
| Barva | černá / zlatá |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1650 mm |
| Průměr | 150 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 3-14 dní
Supercena
932 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 260 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 260 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ1045 Noa 1 (chrome/white) detail výrobku
| Barva | bílá / chrom |
| Výkon | 40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1650 mm |
| Průměr | 150 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 3-14 dní
Supercena
932 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 260 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 260 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
