Circulo - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Typ žárovky | LED |
| Napětí | 230 V |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Azd-AZ0986 Circulo 48 pendant (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý / chrom |
| Výkon | 60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Průměr | 480 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ0987 Circulo 48 pendant (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Průměr | 480 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ0988 Circulo 58 pendant (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 4x60 W |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 580 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
7 585 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 250 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 250 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ0989 Circulo 58 pendant (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 4x60 W |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 580 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
6 823 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 220 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 220 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ0982 Circulo 48 top (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 3x60 W |
| Hloubka | 120 mm |
| Průměr | 480 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
5 054 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 830 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 830 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ0983 Circulo 48 top (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 3x60 W |
| Hloubka | 100 mm |
| Průměr | 480 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
4 151 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 610 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 610 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ0984 Circulo 58 top (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý / chrom |
| Výkon | 60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Průměr | 580 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
6 941 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 380 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 380 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ0985 Circulo 58 top (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 4x60 W |
| Hloubka | 110 mm |
| Průměr | 580 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
6 061 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 190 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 190 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
