Aga - Kuchyňská svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Azd-AZ1073 Aga wall (white/black) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 1x40 W |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 540 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 983 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 680 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 680 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ1074 Aga wall (black/black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 1x40 W |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 540 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 983 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 680 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 680 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ1061 Aga 1 (black/black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 800-1300 mm |
| Průměr | 160 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 480 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ1062 Aga 1 (white/black) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 800-1300 mm |
| Průměr | 160 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 480 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ1064 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 720 mm |
| Výška | 800-1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ1065 detail výrobku
| Barva | černá / bílá |
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 720 mm |
| Výška | 800-1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ1071 Aga 5 (white/black) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 5x40 W |
| Šířka | 560 mm |
| Výška | 1600-2300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ1070 Aga 5 (black/black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 5x40 W |
| Délka | 560 mm |
| Výška | 1600-2300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
