LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200MM 40W/33W/26W/20W NW 230V 120DEG IP66 IK10 1200X80X68MM 5 years warranty - Průmyslová svítidla
Woj-SLI028251NW_PW detail výrobku
| Barva | šedá / bílá |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 20/26/33/40 W |
| IP krytí | 66 |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 68 mm |
| Výška | 80 mm |
| Světelný tok | 3000-6000 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Životnost LED | 50000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Počet sepnutí | 25000 |
| Mechanická odolnost | IK10 |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 1379 ks, dodání 4-7 dní
Supercena
793 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 004 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 004 Kč
Dnes výhodná cena
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
