ASTON LED 200W BLACK NW - Zahradní svítidla
STR-04582 ASTON LED 200W BLACK NW detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / polykarbonát |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 200 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 383 mm |
| Výška | 265 mm |
| Hloubka | 34 mm |
| Světelný tok | 18000 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 612 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
953 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 059 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 059 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
