ASTON LED 20W BLACK NW - Zahradní svítidla
STR-04361 ASTON LED 20W BLACK NW detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / polykarbonát |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 112 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Světelný tok | 1980 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 852 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
158 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 176 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 176 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
