ASTON LED 100W BLACK NW - Zahradní svítidla
STR-04581 ASTON LED 100W BLACK NW detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / polykarbonát |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 100 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 265 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 29 mm |
| Světelný tok | 9900 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
