ASTON LED 30W BLACK NW - Zahradní svítidla
STR-04362 ASTON LED 30W BLACK NW detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / polykarbonát |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 30 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Světelný tok | 3550 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 786 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
217 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 241 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 241 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
