Stripe Warm + Daylight + RGB LED - LED pásky
IP44 - vhodné i do koupelny
|
K LED páskům (č. 1 - 8) je nutno dokoupit zvlášť trafo (č. 26-28). Možno dokupit příslušenství (č. 15-29). |
|
| Materiál | plast |
|
-povrstvené pásky jsou ve spojovacích místech optimálně utěsněné prostřednictvím smršťovací hadičky |
|
1. Pau-70309 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | LED, 1x3,12 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 975 mm |
| Šířka | 10,5 mm |
| Hloubka | 3 mm |
| Světelný tok | 195 lm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Pau-70407 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | LED 3x3 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 2925 mm |
| Šířka | 10,5 mm |
| Hloubka | 3 mm |
| Světelný tok | 3x795 lm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Pau-70310 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Barva světla | 6000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | LED, 1x3,12 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 975 mm |
| Šířka | 10,5 mm |
| Hloubka | 3 mm |
| Světelný tok | 273 lm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Pau-70408 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Barva světla | 6000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | LED 3x3 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 2925 mm |
| Šířka | 10,5 mm |
| Hloubka | 3 mm |
| Světelný tok | 3x810 lm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Pau-70311 detail výrobku
|
RGB LED - mění barvy |
|
| Barva | černá |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | LED, 1x9,36 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 975 mm |
| Šířka | 10,5 mm |
| Hloubka | 3 mm |
| Světelný tok | 273 lm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Pau-70312 detail výrobku
|
RGB LED - mění barvy |
|
| Barva | černá |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | LED, 3x9,36 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 2925 mm |
| Šířka | 10,5 mm |
| Hloubka | 3 mm |
| Světelný tok | 819 lm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
