Jeffry LED 2 - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Hranatá stropní svítidla Jeffry LED 2 jsou vyrobena z kovu v matné černé barvě, z MDF v imitaci dřeva a z plastu v černé a bílé barvě. Jsou vhodná do moderních interiérů, kde budou tvořit zajímavý doplněk. Svítí neutrální bílou barvou. LED zdroj je zabudovaný a není možné ho měnit. |
|
| Barva | matná černá / hnědá / bílá |
| Materiál | MDF / kov / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-67350-16 detail výrobku
| Výkon | LED 16 W |
| Délka | 440 mm |
| Šířka | 330 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Světelný tok | 900 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-67350-24 detail výrobku
| Výkon | LED 24 W |
| Délka | 580 mm |
| Šířka | 330 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Světelný tok | 1300 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 9 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 272 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 840 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 840 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
