Twisterra LED - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní stropní LED svítidlo vyrobené z kovu a plastu v kombinaci černé a bílé barvy. Je vhodné do obývacích pokojů, předsíní a ložnic. LED zdroj je zabudovaný a není možné ho měnit. Svítí neutrální bílou barvou. |
|
| Barva | černá / bílá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
1. Rab-71395 detail výrobku
| Výkon | LED 24 W |
| Délka | 820 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
1 006 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 290 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 290 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
