Stockholm 1 - Zahradní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | nerez / sklo |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
Egl-93268 detail výrobku
|
Svítidlo lze natáčet, vhodné i na balkony pro čtení. |
|
| Barva | nerez / čirá |
| Objímka | GU10 |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 1x5 W |
| Průměr | 100 mm |
| Světelný tok | 400 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Májová akce
Dodání 4-7 prac. dnů
Supercena do 25.5.2026
1 047 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 190 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 190 Kč
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
