Gulia - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Azd-AZ0641 Gulia 1 (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1000 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
984 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 330 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 330 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ0630 Gulia 1 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1000 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
932 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 260 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 260 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ0637 Gulia 3 (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 3x40 W |
| Šířka | 570 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
2 982 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 030 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 030 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ0638 Gulia 3 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 3x40 W |
| Šířka | 570 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
2 842 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 840 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 840 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Azd-AZ0635 Gulia 7 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 7x40 W |
| Výška | 1000 mm |
| Průměr | 360 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
6 253 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 450 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 450 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Azd-AZ1235 Gulia wall (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
932 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 260 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 260 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
7. Azd-AZ1346 Gulia wall (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
932 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 260 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 260 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
8. Azd-AZ4980 detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1000 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
992 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 340 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 340 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
