CAPPIO ČERNÁ 36W LED ZÁVĚSNÁ LAMPA - Moderní svítidla
Mil-377329 detail výrobku
|
Model Cappio je závěsné stropní svítidlo s nastavitelnou výškou převisu od 40 do 100 cm. Má vestavěný světelný zdroj o výkonu 36 W, světelný tok 2160 lm a oku lahodící přirozenou barvu 4000 K. Jeho rozměry jsou 60 cm na šířku a hloubku, celek váží přibližně 3,5 kg a je vyroben z kovu a plastu. Neobyčejně originální a stylové svítidlo Cappio je dokonalou ukázkou moderního designu. Jemný tvar, dokonalá kombinace materiálů, které se vzájemně doplňují a vytvářejí tak soudržný, působivý celek. Design svítidla připomíná propletené články dámského náramku. Jemná, splývavá linie dělá z lampy výrazný doplněk každého interiéru. Výrobce poskytuje na lampu záruku 24 měsíců. |
|
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 15 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 0 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| KATALOG | 2023 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2160 lm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 25 mm |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3,5 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3,8 kg |
| POWER | 36W LED |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 400-1000 mm |
| Hloubka balení (cm) | 60 |
| ŠÍŘKA (mm) | 600 mm |
| Hloubka (mm) | 600 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 62 |
| LAMP FAMILY | CAPPIO |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | E - PCB78181 |
| MATERIÁL | KOV + PLAST |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | K DISPOZICI ZA 3 MĚSÍCE |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 1000 |
| ZEMĚ PŮVODU | ČÍNA |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| KATEGORIE OBALŮ | TEXTURA |
| KATEGORIE V BALÍČKU | KARTON + FÓLIE |
Sklad dodavatel 92 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
1 904 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 116 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 116 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
