Nordlux Rold (písková) Venkovní nástěnná svítidla kov, sklo IP44 84151008 - Stropní a nástěnná
Nor-84151008 detail výrobku
| Minimalistické venkovní nástěnné LED svítidlo obdélníkového tvaru v černém a pískovém provedení obousměrně osvětlující prostor | |
| Materiál | kov |
| Barevná teplota | 2700-3000K (obytná zóna) |
| Energetická třída | E |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Kabel součástí balení | není |
| Krytí | IP44 a více |
| Možnost paralelního zapojení | ano |
| Stmívatelné | ne |
| Výška | do 1m |
| Závit | zabudovaná LED |
| Žárovka | LED |
| Životnost žárovky | 25000 hodin |
| Světelný tok | 601-1000lm |
| Provedení | písková |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 311 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 639 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 639 Kč
U více kusů poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
