Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-139120B0
4 195 Kč
Extra úsporné
|
Filamentové LED žárovky se závitem E27. |
|
| Barva | čirá |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 2 W |
| Výška | 80 mm |
| Průměr | 45 mm |
| Světelný tok | 470 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Životnost LED | 50000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Skladem 4 ks - ihned k odeslání, dalších 15 ks - sklad dodavatel - 3-11 dní.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | LED 2 W |
| Výška | 80 mm |
| Průměr | 45 mm |
| Světelný tok | 470 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Životnost LED | 50000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Skladem 6 ks - ihned k odeslání, dalších 35 ks - sklad dodavatel - 3-11 dní.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 4 W |
| Výška | 110 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Světelný tok | 840 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Životnost LED | 50000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Skladem 10 ks - ihned k odeslání, dalších 487 ks - sklad dodavatel - 3-11 dní.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | LED 4 W |
| Výška | 110 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Světelný tok | 840 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Životnost LED | 50000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 107 ks - sklad dodavatel - 3-11 dní.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 7 W |
| Výška | 110 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Světelný tok | 1520 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Životnost LED | 50000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 208 ks, dodání 3-11 dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | LED 7 W |
| Výška | 110 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Světelný tok | 1520 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Životnost LED | 50000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Skladem 6 ks
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům