Stylo - Designová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | G9 |
| Typ žárovky | LED |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ0116 Stylo 1 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1300 mm |
| Průměr | 50 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 746 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 360 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 360 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ0206 Stylo 1 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1300 mm |
| Průměr | 50 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 931 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 610 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 610 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ0117 Stylo 1 (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1300 mm |
| Průměr | 50 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 931 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 610 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 610 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ0118 Stylo 3 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 550 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
4 573 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 180 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 180 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ0207 Stylo 3 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 550 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
5 321 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 190 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 190 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ0133 Stylo 3 (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 550 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
5 321 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 190 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 190 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ0119 Stylo 5 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 5x40 W |
| Šířka | 310 mm |
| Výška | 2250 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
6 709 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 066 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 066 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ0208 Stylo 5 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 5x40 W |
| Šířka | 310 mm |
| Výška | 2250 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
7 703 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 410 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 410 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ0134 Stylo 5 (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 5x40 W |
| Šířka | 310 mm |
| Výška | 2250 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
7 703 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 410 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 410 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ0161 Stylo 8 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 8x40 W |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 2800 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
10 922 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 14 760 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 14 760 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ0209 Stylo 8 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 8x40 W |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 2800 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
11 921 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 16 110 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 16 110 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ0257 Stylo 8 (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 8x40 W |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 2800 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
11 921 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 16 110 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 16 110 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
