Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-13416400000
7 045 Kč -
×
WD-132484B4
40 792 Kč
| Materiál | ocel |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 3.60 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 118 mm |
| Šířka | 118.00 mm |
| Výška | 15.70 mm |
| Průměr | 118 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům