Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-TOLOMEO LED 2700K BODY ALUMINIUM
7 359 Kč -
×
Far-70632
1 320 Kč
| závěsné svítidlo | |
| Barva | černá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 80 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 805 mm |
| Šířka | 805.00 mm |
| Výška | 805 mm |
| Průměr | 805 mm |
| Světelný tok | 6000 lm |
| Životnost LED | 50000 h |
| Vyzařovací úhel | 44 ° |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům