Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-A010880
3 749 Kč -
×
| Vnitřní závěsné svítidlo | |
| Barva | zlatá |
| Materiál | sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 15 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 180 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 285 mm |
| Průměr | 180 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům