Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-1906120A
15 274 Kč
| Barva | zelená / bílá / zlatá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x60 W |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
| Délka | 810 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 710 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Skladem 1 ks
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům