Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-13416400000
7 045 Kč -
×
WD-132484B4
40 792 Kč
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 10 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 390 mm |
| Šířka | 390.00 mm |
| Výška | 115 mm |
| Průměr | 390 mm |
| Světelný tok | 3000 lm |
| Životnost LED | 50000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Mechanická odolnost | IK02 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům