Function/YourLED 2 - LED pásky
|
K LED páskům je nutno dokoupit zvlášť trafo (č. 26-28). |
|
| Materiál | plast |
1. Pau-70210 detail výrobku
|
barva světla: RedGreenBlue |
|
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 7 W |
| Délka | 980 mm |
| Šířka | 975 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hloubka | 10.5 mm |
| Světelný tok | 184 lm |
| Včetně zdroje | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Změna barev RGB | ano |
| Značka MM | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Rozměry v mm | 20 x 220 x 220 |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 7W |
| Stmívatelné | ano |
| Stmívač | RC Busch-Jäger 6513U-102, RC Merten MEG 5136-0000, RC REV Ritter 501448551 |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Patice | LED |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Pau-70198 detail výrobku
|
ECO Stripe |
|
| Barva | černá |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | LED, 1x3,6 W |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 10,5 mm |
| Hloubka | 2,5 mm |
| Světelný tok | 105 lm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Pau-70460 detail výrobku
|
ECO Stripe |
|
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 6 W |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2,5 mm |
| Hloubka | 10,5 mm |
| Světelný tok | 110 lm |
| Včetně zdroje | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Třída ochrany | III |
| Změna barev RGB | ano |
| Značka MM | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Životnost | 30000h |
| Patice | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Stmívatelné | ano |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Pau-70338 detail výrobku
|
světelný tok: 7 + 21 lm |
|
| Barva | černá |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | LED, 2x0,24W+2x0,72 W |
| Délka | 30,75 mm |
| Šířka | 10,5 mm |
| Hloubka | 3 mm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Pau-70252 detail výrobku
|
ECO Stripe |
|
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 14,5 W |
| Délka | 3000 mm |
| Šířka | 3000 mm |
| Výška | 2.5 mm |
| Hloubka | 10.5 mm |
| Světelný tok | 330 lm |
| Včetně zdroje | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Změna barev RGB | ano |
| Značka MM | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Výkon transformátoru | 15VA |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 14,5W |
| Stmívatelné | ano |
| Třída ochrany | III |
| Patice | LED |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Pau-70253 detail výrobku
|
ECO Stripe |
|
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 18 W |
| Délka | 5000 mm |
| Šířka | 5000 mm |
| Výška | 2.5 mm |
| Hloubka | 10.5 mm |
| Světelný tok | 550 lm |
| Včetně zdroje | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Změna barev RGB | ano |
| Značka MM | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Výkon transformátoru | 3VA |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 18W |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Patice | LED |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Pau-70202 FN YourLED RGB-Controller mit IR Control detail výrobku
|
dálkové ovládání + snímací čidlo |
|
| Materiál | plast |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 60 W |
| Délka | 60 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Změna barev RGB | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Rozměry v mm | 97 |
| Stmívatelné | ano |
| Třída ochrany | III |
| Značka MM | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
| Kolekce | YourLED |
| Patice | LED |
Dodání 7-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 581 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
7. Pau-70335 detail výrobku
|
zesilovač řídícího signálu dálkového ovládání RGB systému (Pau-70202) |
|
| Barva | šedá |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | max. 60 W |
| Délka | 105 mm |
| Šířka | 65 mm |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
