Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-13416400000
7 045 Kč -
×
WD-132484B4
40 792 Kč
| Bollard luminaire; 20 GARDEN&UNDERWATER | |
| Barva | černá |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 100 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 54 |
| Výška | 750 mm |
| Průměr | 107 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům