Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-146220P0
3 354 Kč
| outdoor floor stand | |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 23 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 700 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům