Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-146420L0
3 490 Kč
| Wall luminaire | |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 100 V |
| Výkon | 13 W |
| Délka | 70 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 230 mm |
| Světelný tok | 500 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům