Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-300220L0
1 692 Kč -
×
WD-709261W4
2 981 Kč
| Barva | rezavá |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 110 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 110 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům