Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-135284L4
9 486 Kč -
×
WD-300120L0
1 692 Kč
| Wall surface mounted lamp | |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 14 W |
| IP krytí | 65 |
| Délka | 165 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 180 mm |
| Světelný tok | 516 lm |
| Životnost LED | 25000 h |
| Vyzařovací úhel | 65 ° |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům