Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-200184W2
7 346 Kč -
×
Art-DEMETRA MICRO LED W WHITE
6 387 Kč
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 25 W |
| IP krytí | 54 |
| Délka | 145 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 380 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Mechanická odolnost | IK03 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům