Roksana - Klasická svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | kov |
| Napětí | 230 V |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Alf-16079.63 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Výkon | 3x40 W |
| Výška | 1640 mm |
| Průměr | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 5-10 prac.dnů
Supercena
3 424 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 494 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 494 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Alf-16070.63 detail výrobku
| ALFA ROKSANA PATINUM SHINKIT 1xE14 | |
| Objímka | E14 |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 240 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
984 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 004 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 004 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Alf-16074.63 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Výkon | 3x40 W |
| Výška | 610 mm |
| Průměr | 640 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
3 029 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 091 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 091 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Alf-16078.63 detail výrobku
| Noční lampa PATINUM ROKSANA 1xE14 | |
| Objímka | E14 |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 350 mm |
| Průměr | 190 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
1 397 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 425 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 425 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Alf-16073.63 detail výrobku
| Lustr ALFA ROKSANA GOLD 3xE14 | |
| Objímka | E14 |
| Výkon | 3x40 W |
| Výška | 650 mm |
| Průměr | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
2 993 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 054 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 054 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Alf-16075.63 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Výkon | 5x40 W |
| Výška | 650 mm |
| Průměr | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
3 479 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 550 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 550 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
7. Alf-16076.63 detail výrobku
| Lustr ALFA ROKSANA GOLD 5xE14 | |
| Objímka | E14 |
| Výkon | 5x40 W |
| Výška | 610 mm |
| Průměr | 640 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
4 104 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 188 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 188 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
