Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-TOLOMEO LED 2700K BODY ALUMINIUM
7 359 Kč
| Barva | broušená nerez ocel |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x25 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 65 mm |
| Průměr | 315 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až D (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
U více kusů poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům