Ide-120898 BISTRO' SP1 ROUND TRASPARENTE - Bistro
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | čirá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 2295 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 30 ks, dodání 7-10 prac. dnů
Supercena do 24.5.2026
3 969 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 363 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 363 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
