Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-133164W5
5 573 Kč
| Materiál | kov |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x25 W |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Výrobce | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům