Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-1733030A
1 805 Kč
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4x10 W |
| Šířka | 195x195 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 76 ks, dodání 4-14 dní
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům