Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| Barva | bílá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 340 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 113 ks, dodání 7-10 prac. dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům