Ren-R10509 SANSSOUCI I závěsná chromované sklo 230V E27 42W - Sanssouci
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x42 W |
| Výška | 1075+230 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
