Egl-93917 - Up 2 + Up 4
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Klasické lampy vyrobené z oceli a bílého skla. Lampa má přídavné rameno, které je flexibilní a je možné nastavit si svícení kam zrovna potřebujete. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | bílá / černý nikl |
| Materiál | kov / plast / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| Výška | 1765 mm |
| Průměr | 230/275 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | EGLO LEUCHTEN GMBH |
|
+ výkon / objímka: 1x18 W / E14 |
|
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Májová akce
Dodání 4-7 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 927 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 190 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 190 Kč
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
