Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov / sklo / křišťál |
| Objímka | E27 |
| Typ žárovky | ILLU |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x40 W |
| Délka | 335 mm |
| Šířka | 335 mm |
| Výška | 85 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům