Tec-5294 TAY I stojąca - Tay
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x25 W |
| IP krytí | 23 |
| Šířka | 185 mm |
| Výška | 1120 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 19 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 24.5.2026
1 837 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 087 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 087 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
