Azd-AZ0606 Neos 1 (white/aluminium) - Neos
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá / hliník |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x50 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 120 mm |
| Průměr | 102 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 3-14 dní
Supercena
710 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 960 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 960 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
