Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-A010880
3 749 Kč
Také s Led
|
matné sklo studená bílá |
|
| Barva | bílá |
| Barva světla | 6000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 8 W |
| IP krytí | 44 |
| Hloubka | 83 mm |
| Průměr | 240 mm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 6 ks, dodání 7-14 dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům